2016 m. spalio 28 d., penktadienis

Spektaklis „Tamsos žaidimas“TAMSOS ŽAIDIMAS – Valstybinis jaunimo teatras.

Tamsos žaidimas – tai toks žaidimas, kai ne visi jame veikiantys asmenys žino, jog yra žaidėjai. Viena patogiausių erdvių žaisti tokius žaidimus – tai interneto pokalbių svetainė, kur gali apsimesti bet kuo. Vienoje tokių pokalbių svetainių paauglys Adamas paskelbia: „Aš noriu patirti meilę“. Šį jo prisipažinimą perskaito kitas pokalbių svetainės lankytojas Nikas ir nusprendžia pažaisti.
„Pjesė „Tamsos žaidimas arba istorijos bičiukams“ aktuali mums, paaugliams, nes tai spektaklis apie mūsų dabartinę realią situaciją, kai absoliučiai kiekvienas naudojamės internetu, „Facebook’u“, apie tai, kaip yra lengva „užkibti ant kabliuko“. Būtent „ant kabliuko užkimba“ pagrindinis spektaklio herojus Adamas, kuris netrunka įsimylėti, bet taip pat greitai ir nusivilia bei klausia savęs „KODĖL“?
Toks klausimas iškilo ir kiekvieno iš mūsų galvose, kai supratome, kad spektaklis realus, paremtas tikrais įvykiais, faktais, nutikusiais Didžiojoje Britanijoje. Jauni, ambicingi, tiksliai perteikiantys emocijas aktoriai neleido atsipalaiduoti bei privertė mąstyti, ar tikrai šiame pasaulyje viskas taip naivu ir pažeidžiama?“

Justė Karčiauskaitė, 4B

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą